АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКА РОБОТА

           Пріоритетними напрямами реалізації соціального захисту є створення системи соціального захисту учасників навчально-виховного процесу в нових соціально-політичних і економічних умовах; вдосконалення системи юридичних гарантій щодо діяльності    учасників     навчально-виховного процесу та відносин між ними; забезпечення життєвого рівня учасників навчально-виховного процесу відповідно до їх професійних, соціально- культурних та фізіологічних потреб.

 

РИК  Лілія  Дмитрівна 

заступник директора з  адміністративно-господарської роботи      

          

     Коледж має розгалужену соціальну інфраструктуру: відкритий спортивний комплекс з біговими доріжками, футбольним полем, баскетбольною і волейбольною площадками, стрибковою ямою, гімнастичними снарядами; три   спортивні зали площею 800 м2; актова зала на 400  місць; їдальня на 140  місць, клуб-кафе «Юність»,  кафе «Надія»; цегляний п'ятиповерховий гуртожиток, загальною площею 4079м2, який   забезпечує житлом студентів. Усі   об'єкти  соціальної  інфраструктури   є власністю навчального закладу.

    Територія коледжу огороджена, корпуси, крім гуртожитку, з’єднані перехідними надземними мостиками і галереями.  Відповідно до санітарно-гігієнічних норм, стан матеріально-технічної бази дозволяє в повному обсязі забезпечувати підготовку молодших спеціалістів та бакалаврів, про що свідчить Санітарний паспорт коледжу, затверджений в установленому порядку. У поточному році адміністративно-господарською групою здійснено значний обсяг ремонтно-відновлювальних робіт.

Баннери: