Художня самодіяльність та дозвілля

 

     Студенти енергоколеджу беруть активну участь у громадському житті навчального закладу. Жодне свято чи виховний захід не обходиться без учасників художньої самодіяльності. Велика увага приділяється роботі гуртків художньої творчості.  На базі коледжу активно працюють: вокальний гурток, танцювальний колектив, інструментального жанру, малі форми, драматичний гурток.

   

   На високому художньому, естетичному рівні відбуваються виховні заходи, присвячені історичним та державним подіям свята Першого та Останнього дзвоника, вручення дипломів бакалавра та молодшого спеціаліста, Дня працівників освіти, Міжнародного Дня студентів, Дня енергетика Нового року.

      Учасники аматорських колективів коледжу беруть активну участь в обласних конкурсах та фестивалях серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, де неодноразово стали лауреатами та переможцями.

      Окрасою сцени коледжу є наймолодша учасниця художньої самодіяльності, неодноразовий лауреат та переможець багатьох міжнародних та всеукраїнських пісенних фестивалів та конкурсів Софія Терлецька.

лллл


     рррррррр

     Активній життєвій позиції студентів сприяє робота в органах студентського самоврядування, студентської ради, яка є ініціатором та організатором значної кількості виховних заходів. Все це сприяє гармонійному розвитку особистості, формуванню у майбутнього фахівця громадської позиції, любові та шани до рідної мови, культури, традицій та обрядів.

Баннери: