НОВИНИ

   28 грудня 2017 року в Бурштинському енергетичному коледжі ІФНТУНГ відбулися урочистості, присвячені зустрічі Нового року та Різдва Христового. На святковий захід був запрошений з концертною програмою духовий оркестр під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, директора Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського Петра Михайловича Гундера.

  Петро Гундер уже понад десятиліття керує духовим оркестром Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського. На благодійному концерті він ще раз продемонстрував високу майстерність диригування оркестром, який виконував найрізноманітніші твори — класичні, сучасні, українські та зарубіжні.

о

л

л

л

є

л

   Також на концерті голова міста – Роксолана Джура вручила подяки від Міської ради таким працівникам: Лілії Дмитрівні Рик, Володимиру Васильовичу Дяківу, Любі Богданівні Фігель, Руслані Степанівні Бараболюк та Олегу Петровичу Безносюку.

о

о

л

   Директор коледжу – Олександр Джура подякував Петру Гундеру і всім учасникам духового оркестру, привітав усіх з прийдешнім Новим роком та з Різдвом Христовим.

д

Дата публікації: 28.12.2017   Кількість переглядів: 473