НОВИНИ

     31 серпня 2017 року в приміщенні актової зали коледжу відбулася зустріч з трьома кандидатами на посаду ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з працівниками та викладачами нашого закладу.

ггг

   ддд

     Першим свій виступ розпочав Євстахій Іванович Крижанівський – доктор технічних наук, професор, академік НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат державної премії України в галузі науки і техніки.

ооо

 лллл

     Другим проголосити свою передвиборчу програму вийшов Олександр Павлович Петровський – професор, доктор фізико-математичних наук, почесного розвідника надр України, дійсного члена міжнародних професійних організацій SEG, EAGE, AAPG,УНГА.

ддд

   жж

    Третім представив свою програму Дмитро Олександрович Вольченко – доктор технічних наук, професор.

ааа

   ооо

    Кандидати виступили  із своїми передвиборчими програмами. У кожній з них були спільні основні завдання, які ставлять перед собою претенденти на посаду ректора: розвиток дистанційної освіти, інтенсифікація профорієнтаційної роботи; розвиток та розширення міжнародної діяльності; створення можливостей та умов для навчання людей середнього віку (перекваліфікація, друга освіта, тощо); стимулювання розвитку наукової діяльності із заохоченням до співробітництва підприємств; надання можливостей для навчання науковців (участь у конференціях, відрядження для наукових потреб); повернення матеріального заохочення наукових керівників та здобувачів наукового ступеня; розвиток та удосконалення інфраструктури.

ааа

   мм

    Присутні мали можливість поставити свої запитання кандидату та отримати відповіді на них. 

Дата публікації: 31.08.2017   Кількість переглядів: 312