НОВИНИ

      3 липня 2017 року в  Бурштинському енергетичному коледжі ІФНТУНГ відбулася чергова знакова подія: «Педагогічні обжинки» - свято, яке було створене для підбиття підсумків на нагородження найкращих викладачів, працівників та студентів навчального закладу.

       За багаторічну сумлінну та наполегливу працю, високий професіоналізм, значні досягнення в навчанні та вихованні студентської молоді, вагомий внесок у розвиток і становлення матеріально-технічної бази коледжу директор навчального закладу - Олександр Дмитрович Джура вручив дипломи імені Олексія Онисимовича Семенюка та Олександра Федоровича Ромасенка та медалі таким викладачам:

ххххАндреєв Михайло Костянтинович

ххххБило Стах Васильович

ххххІванців Степан Михайлович

ххххШувар Марія Михайлівна

х

х

   х

   За сумлінне виконання професійного обов’язку, систематичне використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі  та проведення нестандартних занять заступник директора з навчальної роботи - Подолякіна Ольга Василівна відзначила подяками:

1. Барабалюк Руслану Степанівну

2. Боднар Любов Василівну

3. Галамагу Лідію Юліанівну

4. Драбчук Світлану Іванівну

5. Дремлюгу Оксану Станіславівну

6. Ковальського Тараса Анатолійовича

7. Мартинів Галину Ярославівну

8. Остафійчук Галину Петрівну

9. Остафійчук Ігоря Леонідовича

10. Перів Світлану Миколаївну

11. Самчук Тетяну Василівну

12. Содому Ольгу Василівну

13. Холопик Євгенію Ігорівну

14. Когут Олександру Іванівну

х

 

   х

х

     За щоденну наполегливу працю, ретельність, доброзичливість та виваженість у виконання професійних обов’язків заступник директора з виховної роботи - Дмитришин Ігор Петрович  вручив подяки:

1. Библів Ользі Богданівні

2. Круглій Наталі Михайлівні

3. Николайко Іванні Степанівні

4. Поліщук Ярославі Богданівні

5. Яблоковій Надії Іванівні

х

 

х

       За щоденну працю, відповідальність та сумління заступник директора з адміністративно-господарської роботи - Рик Лілія Дмитрівна відзначила  подяками:

 1. Білошапку Стефанію Миколаївну

 2. Гунька Михайла Івановича

 3. Дуду Надію Михайлівну

 4. Карпову Лідію Володимирівну

 5. Крамаренко Оксану Володимирівну

 6. Процик Віру Іванівну

 7. Чорну Галину Дмитрівну

х

 

х

х

      За прояв національного патріотизму, громадянської свідомості, героїзму, мужності та відваги учасникам бойових дій подяки вручали Олександр Дмитрович та отець Ігор.

х

 

х

     За залучення студентів до написання наукових робіт, особистий внесок у формування нових підходів до організації науково-методичної роботи нагородили подякою:

1. Цідила Івана Васильовича

2. Федунишин Любомиру Любомирівну

3. Матвієнків Ольгу Степанівну

4.  Басараба Володимира Ярославович

5. Барабалюк Руслану степанівну

6. Ковальського Тараса Анатолійовича

7. Остафійчука Ігоря Леонідовича

8. Дуду Ольгу Володимирівну

9. Перегінець Ольгу Мирославівну

х

 

х

     За формування практичних навиків майбутніх фахівців та особистий внесок у збереження, зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази коледжу нагородили подякою:

1. Відякіну Наталію Василівну

2. Драбчук Світлану Іванівну

3. Кушнірюка Богдана Михайловича

4. Остапенка Віктора Васильовича

5. Савку Христину Олегівну

6. Войтенка Олександра Олександровича

х

 

х

     За зайняте І місце в обласній предметній олімпіаді з фізики серед студентів ВНЗ І-ІІ р. а. нагородили:

 1. Федунківа Ярослава Петровича - студента групи 1ЕКП–9–16

 2.  Марущак Анну Романівну - викладача фізики та математики

ї

     За зайняте ІІ місце в обласному конкурсі театрів фольклору та драматичних колективів серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації вручили подяку Фолюш Оксані Володимирівні– викладачу німецької мови, Панас Вірі Яківні та учасникам конкурсу.

ї

     За зайняте ІІ місце в обласному конкурсі (творчому звіті) аматорських колективів серед ВНЗ І-ІІ рівнів відзначили подякою вокальне тріо юнаків у складі: Котів Тарас Олегович, Бартків Юрій Романович та Сусловський Володимир   Романович.

ххх

      За зайняте ІІІ місце в обласному вокальному конкурсі «Пісенний вернісаж» вручили подяку:

1. Сьомі Мар’яні Андріївні – студентці гр. 1Ек, ФБС, Об-9-16

2. Сеник Ірині Іванівні – музичному керівнику

хх

    За зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі поезії серед студентів ВНЗ І-ІІ р. а. вручили подяку:

1. Котіву Тарасу Олеговичу – студенту групи 4е1 –9–13

2. Коп’як Галині Степанівні– викладачу української мови та літератури

х

 

х

     За зайняте І місце в обласній спартакіаді з футзалу нагородили подякою команду юнаків та їхнього тренера Саса Руслана Богдановича.

є

     За зайняте І місце в обласній спартакіаді з волейболу нагородили подякою команду юнаків та їхнього тренера Рябка Івана Семеновича.

х

х

За традицією Олександр Дмитрович  розділив духмяний коровай між членами нашого колективу.

х

х

х

      Висловлюємо всім працівникам вдячність за працю, яка є невтомною; за мудрість, знання і терпіння, які проявляєте щоденно. Міцного Всім здоров’я, добробуту, нових ідей та невичерпної творчої наснаги, щастя і родинного затишку, відчуття повноти та неповторності життя!

Дата публікації: 04.07.2017   Кількість переглядів: 272