НОВИНИ

      Під час другого дня робочого візиту польської делегацї студентської спортивної спілки Республіка Польща в м. Івано-Франківську дорогою до Львівського аеропорту в м. Бурштин відбулася зустріч керівництва спортивної студентської спілки Республіки Польща(AZS-Akademicki Zwiazek Sportowy) із директором Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу - заслуженим працівником освіти України, доктором філософських наук, професором Олександром Дмитровичем Джурою, який ознайомив присутніх із діяльністю коледжу та його досягненнями за більш ніж 50-літню історію його існування. 

п

g

g

    На прикладі Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ Керівництво студентської спілки ознайомилося із особливостями роботи вищої школи рівня коледжів. Також Олександр Дмитрович розповів про високий показник розвитку фізичної культури і спорту в своєму закладі та значні досягнення студентських команд з волейболу та футболу на змаганнях обласного рівня.

п

g

g

h

h

    У рамках візиту між керівниками Студентської спортивної спілки Польщі та директором коледжу проведено переговори та досягнуто попередніх домовленостей щодо проведення спільного турніру з волейболу у м. Львові між командами Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ та командою Студентської спортивної спілки Республіки Польща.
    Після зустрічі гості мали нагоду зробити спільне фото із директором коледжу біля пам`ятника просвітителя вищої освіти та меморіалу, присвяченому пам’яті героям України, які знаходяться на територї навчального закладу.

h


h

Дата публікації: 28.05.2019   Кількість переглядів: 157