НОВИНИ

10 травня 2019 року в м. Коломия на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Прикарпаття» відбулися фінальні змагання обласної спартакіади із футзалу серед юнаків – студентів закладів вищої освіти рівня коледжів.

п
    За результатами зіграних ігор кращою стала команда юнаків Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ, друге місце виборили футболісти з Коломийського політехнічного коледжу національного університету «Львівська політехніка», а третьою стала команда Надвірнянського коледжу національного транспортного університету.

р

п
   Привітати та нагородити переможців та призерів обласної спартакіади з футзалу завітали начальник Івано-Франківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Стефанків Михайло Федорович та голова обласного методоб’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. - Островський Ярослав Геннадійович.

п

Чемпіонів та призерів змагань нагороджено кубками та грамотами Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та футбольними м’ячами від Івано-Франківської обласної федерації футболу (голова федерації -Бондаренко Андрій Володимирович).

п
   Змагання із футзалу були передостаннім видом спорту проведеним за програмою спартакіади області серед студентів закладів вищої освіти рівня коледжів відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2018-2019 навчальний рік.

Дата публікації: 10.05.2019   Кількість переглядів: 139