НОВИНИ

     У сучасному світі швидких змін та широких можливостей випускникам шкіл не легко прийняти одне з найвідповідальніших рішень у своєму житті – обрати майбутню професію серед розмаїття освітніх напрямків та пропозицій від навчальних закладів. Тому дуже корисними та доцільними є зустрічі учнівської молоді випускних класів з адміністрацією та викладачами навчальних закладів. З цією метою у Бурштинському енергетичному коледжі 16 березня 2017 року відбувся День відкритих дверей. До цього була проведена профорієнтаційна робота адміністрацією та викладачами коледжу серед випускників шкіл не тільки Івано-Франківської, а й Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Закарпатської областей.

     Директор коледжу, Джура О.Д.,  розпочав зустріч  вітальним словом і розповів про переваги навчання у коледжі та історію навчального закладу, провів презентацію спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців: «Електроенергетика, електротехніка електромеханіка», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Теплоенергетика», «Екологія», «Геодезія та землеустрій», «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткуваня».

лллл

 ллл

   Гостям Дня відкритих дверей було презентовано відео про довгий, успішний шлях становлення і розвитку Бурштинського енергетичного коледжу: його історію, традиції, творчі колективи викладачів та студентів, представлено здобутки випускників закладу. Крім того, було роз’яснено особливості навчання за кожним освітнім напрямком, можливості працевлаштування та продовження здобуття освіти по закінченні коледжу.

рррр

   ррр

   Також гостей закладу запросили переглянути концертну програму. Де студенти коледжу продемонстрували свої різноманітні таланти.

тттт

оооо

ллл

ггг

     ррррр

     Адміністрація і викладачі Бурштинського енергетичного коледжу запрошують учнівську молодь з батьками, колективи шкіл, гімназій, ліцеїв до подальшої співпраці та підтримання тривалих дружніх зв'язків.

ппп

Дата публікації: 16.03.2017   Кількість переглядів: 2296