50-річчя Бурштинському енергетичному коледжу ІФНТУНГ

 

р

р

р

Летять галопом дні і роки

І тануть в далечі століть.

Живи, твори, людино, поки

Жевріє на землі твій слід.

о 

Не схиб. Здіймайся серцем в небо,

Вбирай у барви сірий світ.

Хіба для щастя більше треба,

Ніж на землі твій добрий слід?

ш

ш

з

    В 2016 році Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ відсвяткував свої 50 років. 50 років … Час, достатній для того, щоб осягнути минуле, замислитись над теперішнім, віддати данину шани тим, хто стояв біля витоків створення навчального закладу, хто присвятив своє життя його становленню в різні роки, хто працює в ньому й сьогодні задля високої мети – навчити і виховати Людину.

     За 50-літню історію свого існування ми пройшли шлях від філіалу Київського енергетичного технікуму до сучасного вищого навчального закладу.

   Ми пишаємося своєю історією, традиціями, відданими своїй справі працівниками, добрим іменем, визнанням і досягненнями, які примножуємо і сьогодні.

     За цей некороткий час змінилася не тільки назва навчального закладу. Змінювались покоління, приходили нові студенти та нові викладачі. Однак, за яких би часів та умов вони не працювали, змістом життя кожного з них залишаються лише найкращі людські цінності – добропорядність, взаємодопомога, щирість, мудрість, прагнення творити і перемагати.

    Розвиток нашого навчального закладу тісно пов'язаний з іменами людей, які очолювали його в різні роки. Кожен з них спрямовував свою діяльність на розширення та вдосконалення матеріальної бази – це оснащення кабінетів і лабораторій необхідним сучасним обладнанням, поповнення бібліотечного фонду, покращення умов навчання та виховання, виробничої практики. Їх імена: Семенюк Олексій Онисимович та Ромасенко Олексій Федорович. Продовжив та удосконалив справу попередників Джура Олександр Дмитрович.

    Сьогодні Бурштинський енергетичний коледж – один з найбільших сучасних вищих навчальних закладів, що динамічно розвивається.

     В честь ювілею коледжу була присвячена книга, яка написана на основі архівних матеріалів, спогадів працівників коледжу з метою збереження пам'яті про тих, хто творив і творить історію навчального закладу, а також популяризації спеціальностей та напрямів підготовки енергетичного і економічного спрямувань.

 

 

     ввв

     До  50-ти річчя Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ також був знятий фільм місцевим телебаченням.

пппп

ппп

На честь 50 -річчя відбувся грандіозний святковий концерт

ппп

ррр

дд

Баннери: